Asistent trenéra i po splnění určitých svazových požadavků ještě není plně kvalifikovaný trenér, může však vést vyjímečně trénink, za těchto podmínek :
je starší 18-ti let, má svolení svého trenéra, nesmí vyučovat nové techniky, ale jen opakovat již probranou látku.
Chceš být asistentem trenéra Českého svazu Taekwon-Do ITF ?
Prostuduj si dobře svazovou směrnici č.4 - Kvalifikace trenérů.
Uvidíš, že to není nic nedosažitelného.
4. trenérská třída
Číslo licence
Příjmení a jméno
Škola
Datum vydání
Platnost do
2.
Knap Jiří
Silla
18.09.2005
neomezená
5.
Kebrlová Martina
Narama Plzeň
18.09.2005
neomezená
8.
Robejšková Hana
Narama Plzeň
18.09.2005
neomezená
9.
Majner Luboš, Ing.
Narama Plzeň
18.09.2005
neomezená
11.
Žitník Michael
Joomuk Frýdek-Místek
18.09.2005
neomezená
12.
Pavlík Zbyněk
Joomuk Frýdek-Místek
18.09.2005
neomezená
14.
Jeřábek František
Velešín
18.09.2005
neomezená
17.
Urbancová Michaela, Ing.
Velešín
18.09.2005
neomezená
19.
Košátko Radek
Frýdek-Místek
18.09.2005
neomezená
20.
Lazorík Peter
Frýdek-Místek
18.09.2005
neomezená
21.
Kratochvíl Adam
Frýdek-Místek
18.09.2005
neomezená
22.
Ondruško Ondřej, Ing.
Frýdek-Místek
18.09.2005
neomezená
23.
Dekan Martin
Frýdek-Místek
18.09.2005
neomezená
24.
Velčovská Hana
Frýdek-Místek
18.09.2005
neomezená
25.
Jedlička Jan
Kwang Myong Roztoky
18.09.2005
neomezená
26.
Holoubek Leoš
Koguryo Třebíč
12.02.2006
neomezená
27.
Novotný David
Koguryo Třebíč
12.02.2006
neomezená
28.
Koziar Radim
Frýdek-Místek
12.02.2006
neomezená
29.
Velčovský Petr
Frýdek-Místek
12.02.2006
neomezená
30.
Kupčák Petr
Frýdek-Místek
12.02.2006
neomezená
31.
Poloch Radim, Bc.
Frýdek-Místek
12.02.2006
neomezená
32.
Weigertová Soňa
Ge Baek Hosin Sool
12.02.2006
neomezená
33.
Weigertová Martina
Ge Baek Hosin Sool
12.02.2006
neomezená
35.
Svoboda Jaroslav, JUDr.
Brno
12.02.2006
neomezená
36.
Dalecký Lukáš
Brno
12.02.2006
neomezená
37.
Mudrák Jiří
Brno
12.02.2006
neomezená
38.
Polakov Jiří
Brno
12.02.2006
neomezená
39.
Olejníčková Hana
Brno
12.02.2006
neomezená
40.
Boháčková Jana
Brno
12.02.2006
neomezená
41.
Andrýsková Hana
Narama Plzeň
01.01.2007
neomezená
42.
Kabourek Petr
Narama Plzeň
01.01.2007
neomezená
43.
Ledvina Marek, Ing.
Narama Plzeň
01.01.2007
neomezená
44.
Maňas Vojtěch
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
45.
Richter František
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
46.
Kapička Martin
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
47.
Křenovská Barbora
Oh Do Kwan Slaný
01.01.2007
neomezená
48.
Prát Tomáš
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
49.
Sopr Václav
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
50.
Kofroň Jiří
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
51.
Seménková Lenka
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
52.
Danilina Anastasia
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
53.
Krejčí Aleš
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
54.
Kabelka Tomáš
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
55.
Groll Jiří
Ge Baek Hosin Sool
01.01.2007
neomezená
56.
Konečný Lukáš
Opava
01.01.2007
neomezená
57.
Tietz Marek
Opava
01.01.2007
neomezená
58.
Řezáčová Martina, Mgr.
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
59.
Chmel Stanislav
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
60.
Žylová Jana, DiS.
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
61.
Žylová Irena, DiS.
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
62.
Tomášek Radim
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
63.
Vyvial Kamil
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
64.
Birkášová Kateřina
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
65.
Žáková Martina
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
66.
Pešák Rostislav
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
67.
Kristalas Dimitris, Ing.
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
68.
Košátko Michal, Bc.
Frýdek-Místek
01.01.2007
neomezená
69.
Kajzar Alan
Il Dong Ostrava
01.01.2007
neomezená
70.
Kudláček Jan
Pardubice
01.01.2007
neomezená
71.
Novák Aleš
Pardubice
01.01.2007
neomezená
72.
Thun Tomáš
Pardubice
01.01.2007
neomezená
73.
Holota Radek, Ing.
Narama Plzeň
01.01.2007
neomezená
75.
Pietrowski Kamil
Karviná
01.01.2007
neomezená
76.
Tihelka Kamil
Opava
01.01.2007
neomezená
77.
Málek Michal, MUDr.
Koguryo Třebíč
27.08.2007
neomezená
78.
Krubová Zuzana
Koguryo Třebíč
27.08.2007
neomezená
79.
Zejda Pavel
Koguryo Třebíč
03.09.2007
neomezená
80.
Mašek Jaroslav
Koguryo Třebíč
03.09.2007
neomezená
81.
Kobylarz Michal
Koguryo Třebíč
06.09.2007
neomezená
82.
Koval Libor
Il Dong Ostrava
03.09.2007
neomezená
83.
Svoboda Martin
Il Dong Ostrava
16.05.2007
neomezená
84.
Kovaříková Markéta
Il Dong Ostrava
16.05.2007
neomezená
85.
Cahlík Tomáš
Il Dong Ostrava
16.05.2007
neomezená
86.
Plaček Aleš
Il Dong Ostrava
16.05.2007
neomezená
87.
Horkelová Anna
Il Dong Ostrava
16.05.2007
neomezená
88.
Martiník Lukáš
Opava
16.05.2007
neomezená
89.
Urban Jaroslav
Panter Kralovice
03.06.2007
neomezená
91.
Teslík Jiří, Bc.
Il Dong Ostrava
16.05.2007
neomezená
92.
Chaloupka Zdeněk, Ing. Bc.
Won Hyo Třeboň
06.11.2007
neomezená
94.
Pecina Petr, Ing.
Ge Baek Hosin Sool
15.02.2007
neomezená
95.
Oniščenko Denis
Ge Baek Hosin Sool
15.02.2007
neomezená
96.
Lacíková Lucie
Ge Baek Hosin Sool
28.10.2007
neomezená
97.
Šmejkal Vít
Ge Baek Hosin Sool
01.02.2007
neomezená
98.
Kubricht Jaroslav
Sonkal Praha
15.12.2007
neomezená
99.
Linhart Lukáš
Ge Baek Hosin Sool
15.12.2007
neomezená
100.
Bor Michal
Silla
31.12.2007
neomezená
101.
Linhová Zora, Ing.
Hwa Rang Praha
16.01.2008
neomezená
102.
Khunová Věra
Hwa Rang Praha
16.01.2008
neomezená
103.
Hasíková Viera
Won Hyo Třeboň
10.01.2008
neomezená
104.
Klaška Jan, Ing. arch.
Won Hyo Třeboň
13.12.2007
neomezená
105.
Štefl Pavel
Won Hyo Třeboň
10.01.2008
neomezená
106.
Hasík Juraj
Won Hyo Třeboň
13.12.2007
neomezená
107.
Hasík Peter
Won Hyo Třeboň
13.12.2007
neomezená
108.
Štefl Jan
Won Hyo Třeboň
09.01.2008
neomezená
109.
Soldán Marek
Joomuk Frýdek-Místek
30.06.2008
neomezená
110.
Mokrosch Ondřej
Joomuk Frýdek-Místek
30.06.2008
neomezená
111.
Štefl Karel
Dan Gun Praha
30.06.2008
neomezená
112.
Tolde Ondřej
Dan Gun Praha
30.06.2008
neomezená
113.
Šípal Jakub
Dan Gun Praha
30.06.2008
neomezená
114.
Šípal Ivan
Dan Gun Praha
30.06.2008
neomezená
115.
Kutílek Petr
Dan Gun Praha
30.06.2008
neomezená
116.
Suchna Lukáš
Dan Gun Praha
30.06.2008
neomezená
117.
Jacko Karel, Ing.
Dan Gun Praha
30.06.2008
neomezená
118.
Kollár Jan
Joomuk Frýdek-Místek
30.06.2008
neomezená
119.
Legner Lukáš
Sonkal Praha
30.06.2008
neomezená
120.
Beneš Martin
Sonkal Praha
30.06.2008
neomezená
121.
Legner Petr
Sonkal Praha
30.06.2008
neomezená
122.
Švanda Vladimír
Sonkal Praha
30.06.2008
neomezená
123.
Deutschová Linda
Sonkal Praha
30.06.2008
neomezená
124.
Votápek Jiří
Ge Baek Hosin Sool
30.06.2008
neomezená
125.
Klepikov Alexandr
Ge Baek Hosin Sool
30.06.2008
neomezená
126.
Sequensová Aneta
Ge Baek Hosin Sool
30.06.2008
neomezená
127.
Hradcová Ivana
Ge Baek Hosin Sool
30.06.2008
neomezená
128.
Mráček Miroslav
Ge Baek Hosin Sool
30.06.2008
neomezená
129.
Loupal Pavel
Sonkal Praha
09.01.2009
neomezená
130.
Stránský Jan
Toi Gae Praha
09.01.2009
neomezená
131.
Zumrová Aneta
Toi Gae Praha
09.01.2009
neomezená
133.
Vavruška Zdeněk
Ge Baek Mladá Boleslav
02.03.2009
neomezená
134.
Hrubá Blanka
Silla
02.04.2009
neomezená
135.
Gavlas Filip
Frýdek-Místek
09.01.2009
neomezená
136.
Kunz Lumír
Frýdek-Místek
09.01.2009
neomezená
137.
Kosík Martin, Bc.
Frýdek-Místek
09.01.2009
neomezená
138.
Kačírek Milan
Ge Baek Hosin Sool
09.01.2009
neomezená
139.
Měřínská Tereza
Ge Baek Hosin Sool
09.01.2009
neomezená
140.
Laš Vladimír
Ge Baek Hosin Sool
09.01.2009
neomezená
141.
Veselý Dalibor
Ge Baek Hosin Sool
09.01.2009
neomezená
142.
Münch Martin
Ge Baek Hosin Sool
09.01.2009
neomezená
143.
Komrska Tomáš
Ge Baek Hosin Sool
09.01.2009
neomezená
144.
Veverka Tomáš
Ge Baek Hosin Sool
09.04.2009
neomezená
145.
Wimmer Ladislav, Mgr.
Ge Baek Hosin Sool
09.01.2009
neomezená
146.
Moravec Martin
Ge Baek Hosin Sool
09.01.2009
neomezená
147.
Labík Jan
Toi Gae Praha
01.04.2009
neomezená
148.
Král Jan
Silla
22.05.2009
neomezená
149.
Heřmánek Jakub
Silla
22.05.2009
neomezená
150.
Haisová Jitka
Silla
22.05.2009
neomezená
151.
Novotný Jakub
Ge Baek Hosin Sool
22.05.2009
neomezená
152.
Junová Monika
Sonkal Praha
28.06.2009
neomezená
153.
Zedková Lucie
Opava
14.07.2009
neomezená
154.
Raida Martin, Mgr.
Opava
14.07.2009
neomezená
155.
Žídek Martin
Opava
14.07.2009
neomezená
156.
Paláčková Beáta
Opava
14.07.2009
neomezená
157.
Grodová Adéla
Opava
14.07.2009
neomezená
158.
Vrchovecký Jan
Opava
14.07.2009
neomezená
159.
Procházka Martin
Sabom Lysá nad Labem
20.08.2009
neomezená
160.
Procházková Aneta
Sabom Lysá nad Labem
20.08.2009
neomezená
161.
Šindler Petr, Ing.
Ge Baek Hosin Sool
14.09.2009
neomezená
162.
Prokeš Milan ml.
Velešín
22.09.2009
neomezená
163.
Kysela Tomáš
Velešín
22.09.2009
neomezená
164.
Bartoš Zbyněk
Pardubice
07.10.2009
neomezená
165.
Součková Lenka, Bc.
Pardubice
07.10.2009
neomezená
166.
Svoboda Zdeněk
Pardubice
07.10.2009
neomezená
167.
Kortan Petr
Pardubice
07.10.2009
neomezená
168.
Sikora Henryk, Mgr.
Pardubice
19.10.2009
neomezená
169.
Pachl Daniel
Dan Gun Praha
27.11.2009
neomezená
170.
Kolářová Kateřina
Frýdek-Místek
29.01.2010
neomezená
171.
Koloničná Jana
Frýdek-Místek
29.01.2010
neomezená
172.
Hloušková Lada
Frýdek-Místek
29.01.2010
neomezená
173.
Smolka Robin
Il Dong Ostrava
02.02.2010
neomezená
174.
Miketová Petra
Il Dong Ostrava
02.02.2010
neomezená
175.
Chamrádová Nela
Frýdek-Místek
21.02.2010
neomezená
176.
Šádková Lucie
Ge Baek Mladá Boleslav
08.03.2010
neomezená
177.
Přibyl Martin
Ge Baek Mladá Boleslav
08.03.2010
neomezená
178.
Bílek Stanislav
Ge Baek Mladá Boleslav
08.03.2010
neomezená
179.
Rubeš Zdeněk, PhDr.
Tong Il České Budějovice
29.03.2010
neomezená
180.
Králová Vendula, Ing.
Tong Il České Budějovice
29.03.2010
neomezená
181.
Chaloupka Jan st.
Tong Il České Budějovice
29.03.2010
neomezená
182.
Chaloupka Jan
Tong Il České Budějovice
29.03.2010
neomezená
183.
Šesták Přemysl
Tong Il České Budějovice
29.03.2010
neomezená
184.
Šesták Jan
Tong Il České Budějovice
29.03.2010
neomezená
185.
Chaloupková Petra
Tong Il České Budějovice
29.03.2010
neomezená
186.
Pour Václav, Mgr.
Tong Il České Budějovice
06.04.2010
neomezená
187.
Pösingerová Anna st.
Kwang Myong Roztoky
28.05.2010
neomezená
188.
Nehybová Jana
Kwang Myong Rozoky
28.05.2010
neomezená
189.
Veverková Nikola
Brno
28.05.2010
neomezená
190.
Linc Petr
Brno
28.05.2010
neomezená
191.
Formánek Jan
Brno
28.05.2010
neomezená
192.
Hrabalová Simona
Brno
28.05.2010
neomezená
193.
Gurská Sylvie
Brno
28.05.2010
neomezená
194.
Hanák Roman
Brno
28.05.2010
neomezená
195.
Míka Petr
Brno
28.05.2010
neomezená
196.
Černek Jan
Brno
28.05.2010
neomezená
197.
Mojžíšek Marek
Frýdek Místek
28.05.2010
neomezená
198.
Barabášová Sára
Frýdek Místek
28.05.2010
neomezená
199.
Kaděra Jan
Frýdek Místek
28.05.2010
neomezená
200.
Hanousková Hana
Tong Il České Budějovice
07.06.2010
neomezená
201.
Havlíček Roman
Won Hyo Třeboň
21.06.2010
neomezená
202.
Táborská Žaneta
Won Hyo Třeboň
21.06.2010
neomezená
Český svaz Taekwon-Do ITF, Zátopkova 100/2, PS 40, Praha 6, 160 17 Tel. 257 224 209, Mobil : 604 258 109, E-mail :itf@taekwondo.cz